Planowe wyłączenia prądu Enea

Kiedy zabraknie prądu na obszarze dystrybucyjnym, na którym to działa Dystrybutor Enea? O wszystkim dowiecie się od samego dostawcy energii jak i ze strony https://energiadirect.pl/poradniki/planowe-wylaczenia-pradu-enea

Enea jako dystrybutor

Enea Operator działa od 2006 roku. Obszar działania rozciąga się na kilka województw: wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskim, lubuskim oraz jedynie w części w  województwach dolnośląskim oraz pomorskim. Jak na dystrybutora przystało do zadań spółki należy zapewnienie swoim Klientom ciągłego dostępu do energii, dbanie o jej  jakości. To wszystko odbywa się poprzez  remont i modernizacja sieci i, niestety w dużej mierze wiąże się z koniecznością organizowania przerw w zasilaniu. Obowiązkiem dostawcy jest informowanie o  planowanych przerwach z wyprzedzeniem.

Jak  Enea informuje o wyłączeniach?

Wszystkie informacje, podobnie jak cena 1 kWh, rodzaje taryf, informacje o licznikach i o planowanych wyłączeniach prądu muszą pojawić się na  stronie operator.enea.pl. O planowanych wyłączeniach dowiadujemy się z zakładki  planowane wyłączenia energii i wybrać odpowiedni oddział regionalny pod jaki podlega nasza miejscowość czy gmina. Informacje o awariach i przerwach w dostawach otrzymamy także na stronie najtańszy dostawca energii, jak i pod poniższymi numerami telefonów.

Oddział dystrybucyjny  Nr telefonu

Bydgoszcz       52 374 22 15

Szczecin           91 813 52 00 lub 425 52 00

Gorzów Wlkp    95 721 76 00

Zielona Góra     68 328 19 00

Poznań      61  850 41 00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *